HATİPOĞLU  İLAÇLAMA

             

Günümüzde BÖCEK ve FARE gibi haşereler bir çok zararlı hastalığın yayılmasında başrol oynar. Bu tür zararlılar, özellikle gıda sektöründe firma ve kurumlara maddi bir çok kayıp verdirmenin yanında, prestij kaybına da sebep olmaktadır.

Haşere mücadele ve ilaçlama teknikleri bir toplum sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı  bir mücadele ile sonuca ulaşmanın yolu halk sağlığı alanında uzman ve tecrübeli kuruluşlardan geçer. Ayrıca uygulamalarda, haşere biyolojisi, ekoloji ve uygulama teknikleri bilgileri yanında, güvenlik, garanti, değerlendirme ve belgeleme sistemi aramak gerekir. Başarının ilk adımı doğru servis seçimidir.

           Kulağa hoş gelmeyen bir durum olmakla birlikte, bazı evlerde hamamböceği alerjenlerinin de bulunması kaçınılmaz bir gerçektir.Özellikle eski binalarda ve birden fazla ailenin yaşadığı apartman türü yapılarda sıklıkla görülmektedirler. Hamamböceklerinin tamamen ortadan kaldırılması da çoğu kez mümkün olmamaktadır. Hamamböceği alerjenleri ile duyarlılaşmış bir kişi hamamböceklerinin yaşadığı bir ortama girdiğinde alerjik şikayetleri ortaya çıkmaktadır. Bu haşerelerin yaşamlarını sürdürmelerinde iki temel gereksinim ortamda nem ve gıda artıklarının bulunmasıdır. En önemli hamamböceği alerjenlerinin salgı ve dışkı kaynaklı olduğu sanılmaktadır. Hamamböceğinin yayılması gıda kaynaklarını ortadan kaldırarak ve giriş noktalarını kapayarak önlenmelidir.

                Hizmetlerimize, Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ile Bakteri, Virüs ve Mantarlara karşı dezenfeksiyon hizmetimizi de eklemiş bulunmaktayız.

 

Corona Virüs'e Karşı Mücadelede Kapalı Alanlarda Verdiğimiz ...

Hizmetlerimize, Sağlık Bakanlığından onaylı ürünler ile Bakteri, Virüs ve Mantarlara karşı dezenfeksiyon hizmetimizi de eklemiş bulunmaktayız.

  

 

MANAVGAT VE ÇEVRESİNDE 24 SAAT SERVİSİMİZ VARDIR

Tüm Hakları Saklıdır. ..::.. Kuruluş © 2007 ..::..  Manavgat  ..::..   www.hatipogluilaclama.com ..::..  webmaster